20Fudbaleri Podgrmeča savladali su u 22. kolu Prve lige Federacije ekipu Budućnosti iz Banovića s 3:2.
Otvorili su domaći dobro meč. Nakon devet minuta igre su stigli do vodstva, a mrežu gostiju iz Banovića je pogodio Bešlija za 1:0.
Prvi dio susreta je donio još nekoliko prilika, ali se na odmor otišlo minimalnim vodstvom domaćeg tima od 1:0.
Nastavak susreta donosi još jedan gol u mreži gostiju iz Banovića. Burnić je u 54. minuti pogodio za 2:0, da bi gosti s dva gola Trumića došli do 2:2.
Ipak, u četvrtoj minuti nadoknade dosuđen je penal za domaće, a precizan je Jurič za pobjedu Podgrmeča.
Prva liga FBiH, 22. kolo:
Podgrmeč – Budućnost 3:2 (Bešlija 9’, Burnić 54p’, Jurič 90+4’, Trumić 66’, 90+2’)
Podgrmeč: Đurović, Ćosić, Burnić, Jusović, Šehović, Jurič, Medžedović, Bešlija, Muzgonja, Kaltak, Mikić
Budućnost: Mujkić, Đezić, Trumić, J

KOMENTARI