Uprava kluba poziva sve navijače, prijatelje i simpatizere kluba da nam se pridruže na proslavi osvajanja titule prvaka Druge Lige FBIH – Zapad, koja će se održati nakon utakmice protiv NK Bratstvo B. Krupa.
Bez obzira na ishod utakmice – mi slavimo!
Zajedno smo ispisali ovu šampionsku priču, pokazali snagu zajedništva i ljubav prema našem klubu. Ova titula pripada svima vama koji ste bili uz nas tokom cijele sezone – na tribinama, gostovanjima i u svakom trenutku podrške.
Nakon posljednjeg sudijskog zvižduka okupimo se na našem stadionu “General Mehmed Alagić” i zajedno proslavimo uspjeh koji će ostati upisan u historiji našeg kluba.
Dođite da zajedno podignemo pehar, zapjevamo i obilježimo sezonu za pamćenje!
VAŠI ŠAMPIONI DRUGE LIGE FBIH – ZAPAD!

KOMENTARI