Danas sam na odjelu za ortopediju Kliničkog centra Univerziteta u Sarajevu posjetio Amira Mehića, povrijeđenog u nedavnoj saobraćajnoj nesreći, i svim Sanjanima prenosim radosne vijesti vezano za Amirov oporavak.
Amir je u stabilnom stanju i sutra će biti operiran i u svoje lično, te u ime svih naših sugrađana želim mu brz oporavak i povratak kući.

KOMENTARI