Nakon što smo vas upoznali sa igračkim kadrom i postepeno vas upoznajemo sa sponzorima za sezonu koja je pred nama, čast nam je i zadovoljstvo da vas pozovemo na prvu utakmicu u novoj sezoni.
U goste nam dolazi ekipa FK Bužim. Pozivamo vas da u što većem broju dođete na tribine Gradske Dvorane i pružite podršku našim futsalerima. Do sada nas naši simpatizeri nikad nisu razočarali, pa se nadamo da će i ovaj put pred punom dvoranom naš klub imati priliku da sezonu započne uz ostvarene bodove.
Susret se igra u subotu sa početkom u 19:00h, a na našoj stranici pokušat ćemo, za one koji vole Spartu, a nisu u mogućnosti da dođu u dvoranu, obezbijediti prijenos uživo.
Vidimo se u subotu.
Kolektiv MNK Sparta.

KOMENTARI