Nakon četiri mjeseca pauze, odigrali smo 3 utakmice protiv ŽOK Ključ, pionirke, kadetkinje i juniorke, 2 pobjede i jedan poraz.
Ekipe iz Ključa su nastupile oslabljenje nedolaskom nekoliko kvalitetnih odbojkašica, što su domaće odbojkašice znalački iskoristile.
Već u subotu mala odbojkaška raja nastupa u mini odbojci u Ključu a kadetkinje i juniorke u nedjelju igraju u B. Petrovcu. Idemo dalje

KOMENTARI