NK Podgrmeč ostvario je novu prvenstvenu pobjedu!
Na gostujućem terenu, nogometaši Podgrmeča bili su bolji od FK Rudar Han Bila i zasluženo odnijeli sva tri boda u desetom kolu Druge lige Federacije Bosne i Hercegovine – grupa zapad.
Čestitke ekipi na odličnoj igri i vrijednoj pobjedi! Naprijed, Podgrmeč!

KOMENTARI