U Kabinetu Općinskog načelnika danas je održan sastanak sa predstavnicima boračkih udruženja, te udruženja civilnih žrtava rata na kojem je dogovoren završetak centralnog spomen obilježja građanima Sanskog Mosta stradalim u proteklom ratu.
Na sastanku je dogovoreno da završetak i svečano otvorenje obilježja bude upriličeno za 20. godišnjicu oslobođenja Sanskog Mosta – 10. oktobra, a do tada će se završiti dogradnja postojeće fontane na Trgu ljiljana uz dopisivanje imena svih žrtava proteklog rata s područja općine Sanski Most.

KOMENTARI