Naslovnicainmedia danasBlog

Zbog „koke“ prodao prijatelja…

Zbog „koke“ prodao prijatelja…

Poštovani čitaoci, ide nam Kurban Bajram, ide nam i Svjetsko prvenstvo u nogometu. To će biti period u kome će biti zaustavljene moje objave kolumni. Ujedno koristim priliku da one koji su protiv mene i nas iz SDA montirali, te i finansirali predmete: „US – šume“, „Izborne krađe“, „Međunarodnu trgovinu oružjem“ i drugih 18 krivičnih predmeta, želim da ih iskreno zamolim da se sami prijave nadležnim pravosudnim institucijama i objasne svoja lažna svjedočenja i obrazlože porijeklo novca koji su ulagali u ove montirane predmete.

One koji budu spremni na mome blogu obratiti se javnosti i obrazložiti razloge svoga učešća i pokajanja neću tretirati kroz svoje blogove i prijave koje ću protiv njih napraviti. Mogu to uraditi i tajno u inboxu moga bloga, uz garanciju diskrecije.

Nekad je dobro poslušati starije i iskusnije u borbi za istinu.

KOMENTARI